site O firmie Kontakt

Grzanpol » Nici wędliniarskie

Kontener

Nici wędliniarskiee-sklep

e-sklep

Treść

Nici wędliniarskie przeznaczone są do zawieszania wędlin oraz jako opakowanie wykorzystywane w przemyśle spożywczym, głównie mięsnym oraz w gastronomii i gospodarstwie domowym.

 

Produkowane przez spółkę Grzanpol nici do przemysłu mięsnego posiadają wszystkie wymagane certyfikaty potrzebne dla zakładów mięsnych PZH o numerze: HŻ/D/01107/12. Nasze produkty maja również niezbędne badania dopuszczające na rynki UE.

 
Dostępne rodzaje nici wędliniarskich:

 

BAWEŁNIANE
 

Nici bawełniane są najczęściej stosowanymi nićmi w przemyśle wędliniarskim. Produkowane przez nas nici mają wysoką wytrzymałość na zrywanie i są produkowane z najwyższej jakości przędz bawełnianych.

 
W stałej ofercie znajdują się następujące kolory:
 
• Naturalny biały

• Dwukolorowe – biało/czerwone, biało/zielone, biało/żółte, biało/niebieskie

• Jednokolorowe – czerwone, zielone, żółte, niebieskie

 

LNIANE
 

Nici lniane wędliniarskie produkowane są z przędz lnianych, najczęściej w kolorze surowym, białym i biało-czerwonym. Ze względu na wysoką jakość nici lniane wybierane są do produktów o charakterze tradycyjnym. Nasza firma produkuje nici od tex 350 do tex 1600. Nici wędliniarskie lniane są najczęściej wysyłane na rynki Unii Europejskiej.

 
JEDWAB WISKOZOWY EXTRA
 

Nici wędliniarskie wiskozowe są produkowane przez naszą firmę w grubościach od tex 400 do tex 900. Nici wiskozowe są bardzo odporne na wilgoć i mają wysoką wytrzymałość na zrywanie.

 

GALERUNKI
 

Nici wędliniarskie w postaci galerunku nazywane często nićmi podwójnego skrętu to najnowszy produkt oferowany przez naszą firmę. W ten sposób skręcone zostać mogą nici bawełniane i lniane. Dzięki zastosowaniu metody podwójnego skrętu możemy znacznie zwiększyć wytrzymałość bez konieczności podnoszenia tex.

 
W stałej ofercie znajdują się następujące kolory:
 
• Naturalny biały

• Dwukolorowe – biało/czerwone, biało/zielone, biało/żółte, biało/niebieskie

• Jednokolorowe – czerwone, zielone, żółte, niebieskie

 

SZNUREK DO PĘTELEK
 

Sznurek do pętelek produkowany jest z przędzy PP o grubości tex 200×3. Najczęściej stosowany to kolor biały lub biało-czerwony. Istnieje możliwość wyprodukowania innej kolorystyki na zamówienie klienta. Standardowy nawój waży od 1,5 kg- 2,00 kg.

 

SZNUREK DO PÓŁTUSZ
 

Sznurek do podwiązywania półtusz to sznurek pleciony lub kręcony, najczęściej stosowany jest w grubościach od fi 5 do fi 8. Sznurek ten jest produkowany z przędzy PPF lub z PP.  Nasza firma może wykonać sznurki o rożnej grubości i dowolnej kolorystyce na zamówienie klienta.

 
Standardowe nawoje i opakowania nici:

• nawój 100g – opakowanie pojedyncze 10szt /1kg

– opakowanie zbiorcze 300szt/30kg

• nawój 250g – opakowanie pojedyncze 8szt/2kg

– opakowanie zbiorcze 120szt/30kg

• nawój 500g – opakowanie pojedyncze 8szt /4kg

– opakowanie zbiorcze 64szt/32kg

 

Istnieje możliwość wykonania nici na specjalne zamówienie, dopasowanych dla potrzeb indywidualnego klienta przy zamówieniu min. 800kg.