site O firmie Kontakt

Grzanpol » Sznurek do pakowania

Kontener

e-sklep

e-sklep

Treść

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów sznurków pakowych. Możemy podzielić je ze względu na rodzaj użytej przędzy do produkcji. Duży wybór sznurków pakowych spowodowany jest indywidualnymi potrzebami klienta.

 

Najczęściej stosowane to:

 

LNIANE

 

Sznurki lniane to produkt w 100% ekologiczny wytwarzany z łodyg lnu, nazywany  często szpagatem lub dratwą.  Ze względu na swoje właściwości może mieć różną grubość a co za tym idzie- wytrzymałość. Ze względu na wysoką jakość często wybierany jest  do pakowania przedmiotów ozdobnych. W naszej ofercie znajdą Państwo sznurki zarówno nabłyszczane jak i matowe w kolorze naturalnego lnu i bielone.

 
KONOPNE

 

Sznurki konopne produkowane są z roślin konopiowatych, z których wytwarza się włókna o bardzo szerokim zastosowaniu. Jest to surowiec lekki, oddychający i wytrzymały,  dlatego często wybierany jest jako sznurek opakunkowy i do produkcji lin. W odróżnieniu od sznurka lnianego, sznurek konopny jest znacznie sztywniejszy.

 
JUTOWE

 

Sznurki jutowe to kolejny produkt naturalny, wytwarzany z łodyg rośliny juta. Największymi producentami przędzy jutowej jest Bangladesz i Indie. Sznurki jutowe mogą mieć bardzo różną grubość oraz jakość. Bardzo często mylone są ze sznurkiem konopnym, jednak cena tego surowca jest niemalże dwukrotnie niższa. Nasza firma zajmuje się importem przędzy jutowej z Azji, w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów przędz w różnej jakości. Aby lepiej poznać ten surowiec zapraszamy do odwiedzenie zakładki Golden Fiber.

 
SIZALOWE

 

Sznurek sizalowy to bardzo wytrzymałe i twarde włókno otrzymywane ze specjalnego gatunku agawy – agawy sizalowej. Jest to włókno pozyskiwane metodą ręczną. Sznurek sizalowy stosuje się do produkcji drapaków dla zwierząt, lin a także w przemyśle rolniczym. Sznurek sizalowy jest również często wykorzystywany do pakowania ozdobnego wszelkiego rodzaju przedmiotów.

 
BAWEŁNIANE

 

Sznurki bawełniane to ostatni  już produkt naturalny w naszej ofercie.  Nasza firma jest czołowym producentem sznurków bawełnianych do przemysłu mięsnego. Bawełna jednak ma bardzo szerokie zastosowanie i często jest używana w gospodarstwach domowych do wiązania i podwiązywania przedmiotów użytku codziennego. Jest to produkt bardzo miły w dotyku, dostępny w kilku kolorach odporny na wilgoć i wysokie temperatury. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką nici wędliniarskie gdzie mogą Państwo uzyskać szeroki wachlarz informacji dotyczący sznurków bawełnianych.

 
WISKOZOWE

 

Sznurek wiskozowy to rodzaj włókna powstającego w wyniku chemicznej obróbki celulozy. Celulozę do produkcji włókien wiskozowy otrzymuje się z organicznej masy drzewnej.  W naszej ofercie znajdą Państwo wiskozę o różniej grubości  od tex 300 do tex 900 zarówno surową jak i nabłyszczaną.

 
POLIPROPYLENOWE

 

Sznurek polipropylenowy to jedno z najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych. Na przedmiotach produkowanych z tego tworzywa zwykle umieszcza się symbol PP. Sznurek polipropylenowy odporny jest na każde warunki atmosferyczne dlatego najczęściej stosowany jest w przemyśle rolniczym,  ma on wysoką wytrzymałość na zrywanie. W naszej ofercie znajduje się sznurek PP o różniej grubości tex i zróżnicowanej kolorystyce.

 

Standardowe nawoje i opakowania:

• nawój 100g – opakowanie pojedyncze 10szt /1kg

– opakowanie zbiorcze 300szt/30kg

• nawój 250g – opakowanie pojedyncze 8szt/2kg

– opakowanie zbiorcze 120szt/30kg

• nawój 500g – opakowanie pojedyncze 8szt /4kg

– opakowanie zbiorcze 64szt/32kg