site O firmie Kontakt

Grzanpol » Sznurek rolniczy

Kontener

e-sklep

e-sklep

Treść

SZNUREK ROLNICZY POLIPROPYLENOWY

 

Sznurek rolniczy jest polecany do zastosowań w ogrodnictwie oraz we wszystkich rodzajach pras. . Właściwości sznurka sprawiają że jest on bardzo gładki co wydłuża żywotność aparatu wiążącego. Odpowiednia wytrzymałość węzłów zapewni prawidłowy przewóz i składowanie prasowanego materiału. Specyfikacja produktu podaje rzeczywistą ilość metrów bieżących na kilogram. Pozwala to dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

 

Sznurek rolniczy otrzymywany jest z wysokiej klasy przędzy polipropylenowej, odpornej na gnicie i pleśnienie oraz działanie substancji chemicznych. Polipropylen jest jednym z dwóch, obok polietylenu, najczęściej stosowanym tworzywem sztucznym. Na przedmiotach produkowanych z tego tworzywa umieszcza się zwykle symbol PP. Sznurek rolniczy polipropylenowy dostępny jest w kolorze białym lub barwionym.

 

Dostępne grubości sznurka rolniczego:

Tex 1000

Tex 1400

Tex 2000

Tex 2500

 

SZNUREK ROLNICZY SIZALOWY

 

Sznurek sizalowy to włókno otrzymywane ze specjalnego włókna agawy – agawy sizalowej. Jest to włókno pozyskiwane metodą ręczną lub półmechaniczną. Ze względu na swoje właściwości przędza sizalowa jest często wykorzystywana w przemyśle rolniczym i ogrodniczym. Jest to włókno twarde i bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Jest to produkt w 100% naturalny, który często zastępuje sznurek polipropylenowy. W stałej sprzedaży posiadamy sznurek sizalowy w różnych grubościach i nawojach.

 

SZNUREK ROLNICZY – DO TYTONIU

 

Sznurek do tytoniu to produkt naturalny, wytwarzany z łodyg roślin. Produkt ten jest najczęściej wybierany w przemyśle tytoniowym, ze względu na swoją cenę. Firma Grzanpol jest dużym importerem przędzy z Azji, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży udało nam się dostosować sznurek odpowiedni do przemysłu tytoniowego. Oferowany przez nas sznurek ma grubość tex 6000  lub tex  6500. Po wielu próbach został również stworzony najbardziej optymalny nawój, wygodny do uprawiania hodowli tytoniu.