Worki jutowe

Worki jutowe firmy Grzanpol 

Worki jutowe cieszą się coraz większą popularnością. Wykonane z naturalnej przędzy są z jednej strony bardzo wytrzymałe, a z drugiej w pełni przyjazne środowisku. W przeciwieństwie do plastiku juta w jest w 100% biodegradowalna, co więcej można używać jej wielokrotnie. Worki jutowe są chętnie wykorzystywane w rolnictwie i ogrodnictwie do przechowywania warzyw, zbiorów oraz ogrodowych odpadków.

Mogą stanowić też ekologiczną alternatywę do domowego przechowywania. Worki jutowe są przydatne w przemyśle i budownictwie. Coraz częściej wykorzystuje się je także jako estetyczny i ekologiczny akcent w dekoracji wnętrz. W naszym asortymencie znajdują się worki najlepszej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Worki jutowe

Worki z materiału jutowego różnych rodzajów

W naszej ofercie znajdują się jutowe worki o gramaturze 200 g/m2 i wielkości 85 cm x 50cm. Ten popularny rozmiar daje wiele możliwości wykorzystania zarówno w branży przemysłowej, ogrodniczej, jak i dekoratorskiej. Natomiast gramatura zapewnia odpowiednią wytrzymałość materiału, przy jednoczesnej gwarancji, że jutowy worek będzie przepuszczać powietrze tak, by np. owoce nie zaczęły się zbyt szybko psuć. 

Gdzie kupić worki jutowe?

Worki jutowe zarówno standardowe, jak i mniejsze woreczki jutowe są dostępne w sklepach internetowych. Wybierając produkt, warto upewnić się, że ma on odpowiednią jakość. Jej gwarancją często jest producent, który ma doświadczenie w branży włókienniczej.

Produkty od popularnych producentów wyróżniają się estetycznym wykonaniem, wysoką jakością oraz wytrzymałością. Worki jutowe od marki Grzanpol są wykonywane z przędzy najwyższej jakości, a sam proces produkcji gwarantuje zachowanie charakterystycznych dla przędzy jutowej właściwości.

Worki jutowe naturalne – ekologia i jakość

Worki jutowe naturalne dostępne w naszym sklepie są produkowane w Polsce. Powstają na bazie przędzy z juty rosnącej między innymi w Indiach. Jest to przypominające ogromnego bambusa drzewo, które do wzrostu potrzebuje wilgoci i tropikalnych temperatur. Działamy na rynku od ponad 40 lat i zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Stawiamy na doświadczenie, ale nie tylko.

Równocześnie dbamy o unowocześnianie procesu produkcji i obróbki materiału oraz na najnowsze rozwiązania technologiczne. Wszystko po to, by oferowane przez nas worki jutowe naturalne spełniały najwyższe standardy. W przypadku worków jutowych jakość idzie w parze z ekologią. Są one wytrzymałe, a jednocześnie biodegradowalne. Ulegną rozkładowi nawet poprzez bezpośrednie umieszczenie ich w kompostowniku. Worki jutowe są estetyczne, wytrzymałe i przyjazne dla naszej planety. 

Worek jutowy na warzywa i nie tylko

Worki jutowe mają wiele zastosowań. Z uwagi na wytrzymałość oraz zapewnianie odpowiedniej cyrkulacji powietrza świetnie sprawdzają się w rolnictwie i ogrodnictwie. Worek jutowy na warzywa to świetny sposób na przechowywanie ziemniaków, marchwi lub jabłek.

Jego konstrukcja i przewiewny splot zapobiegają gromadzeniu się wilgoci. Dzięki temu warzywa i owoce dłużej pozostają świeże. Worki jutowe naturalne mogą posłużyć do przechowywania sadzonek, a nawet odpadów biodegradowalnych. Worki jutowe to częsty widok nie tylko w ogrodzie i piwnicy, ale również na placu budowy. Nadają się one do przenoszenia piasku i odpadów budowlanych.

Worek z juty do przechowywania i tworzenia dekoracji

Worek z juty do przechowywania to bardzo modny patent wykorzystywany w porządkowaniu domowej przestrzeni, a także w dekoracji wnętrz. Worki z juty mogą zagościć w domowej garderobie, spiżarni, kuchni, a nawet salonie. Można zastąpić nimi stylową doniczkę lub stworzyć naturalny akcent do dziecięcego pokoiku, umieszczając w nim pluszaki. Worek z juty do przechowywania świetnie wpisze się w klimat rustykalnych dekoracji świątecznych.

Można np. wypełnić go orzechami włoskimi i przyozdobić tasiemką. Naturalny materiał, jakim jest juta, wrócił do łask i szybko nie wyjdzie z mody. Z jego użyciem da się stworzyć intrygujące i modne akcenty, które wpiszą się w klimat boho, vintage oraz w styl rustykalny.