Nowości produktowe sznurków do makram

19 sierpień 2021r.

W tym sezonie planujemy prawdziwą sensację! Nasze sznurki zostaną wzbogacone o kolorowe nitki!

Kiedy liście opadają  z drzew, dni stają się coraz krótsze oraz mroźniejsze, wiadomo już, że zbliża się zima. Ta pora roku kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia. Przez cały grudzień odliczamy dni w kalendarzu adwentowym, pieczemy pierniki oraz ozdabiamy swe domy. Magiczny czas świąt kojarzy się z rodzinną atmosferą, blaskiem świec oraz lampek choinkowych, a w tym roku również z naszymi sznurkami do makram, które zostały wzbogacone o złotą nitkę, która naszym zdaniem idealnie oddaje ten nastrój.


 

Zainspirowani zimą i jej naturalnym pięknem stworzyliśmy kolekcję sznurków ze srebrną nitką, które kojarzą się z ośnieżonymi  koronami drzew, soplami lodu zwisającymi z gałęzi, oraz padającym z nieba białym śniegiem. Sznurki prezentują się zjawiskowo oraz wspaniale oddają zimowy, mroźny klimat.

Wspominając zimę nie można zapomnieć o sylwestrowej nocy, podczas której bawimy się do białego rana żegnając stary rok. Zainspirowani szampańską zabawą oraz karnawałem przygotowaliśmy kolekcję sznurków z multikolorową nitką, która wspaniale urozmaici każdy projekt.

Kolekcja jest limitowana a do stałej produkcji wprowadzimy tylko te sznurki które najbardziej się spodobają. Czekamy na Wasze opinie na naszym Facebooku.