Historia firmy sięga początku lat 80

Grzanpol jest polską, rodzinną firmą z długoletnią tradycją. Od ponad 40 lat prowadzimy działalność w branży włókienniczej. Historia firmy sięga 1984 roku, wtedy to został otworzony pierwszy mały warsztat produkcyjny. Lata 80-te to systematyczny rozwój firmy i działalność skupiona głównie na produkcji lin i powrozów. Powstanie wolnego rynku pozwoliło na przyspieszenie rozwoju firmy oraz podjęcie samodzielnych działań mających na celu umocnienie pozycji w branży. 

Grzanpol stale rozwija się nie tylko w sferze innowacji, ale również pod kątem oferowanego asortymentu. Firma zaczynała od produkcji lin i powrozów, a dziś w swojej ofercie posiada liny i sznurki, a także wstążki, worki i tkaniny z juty, lnu, sizalu, konopii oraz polipropylenu i wiskozy. Nasze produkty trafiają do przemysłu mięsnego, rolnictwa, ogrodnictwa, gospodarstw domowych i biur. Z powodzeniem są stosowane również w dekoracji wnętrz i tworzeniu rękodzieła. Dziś Grzanpol to producent nici i sznurków cieszący się uznaniem w branży i zaufaniem klientów. Zatrudniamy sztab najlepszych specjalistów, którzy dbają o jakość i precyzję wykonania. Podchodzimy do naszej pracy z pasją i doświadczeniem, a także jesteśmy dumni z efektu końcowego – wielu różnych produktów świetnej jakości.

W krótkim czasie Grzanpol stał się jednym z największych producentów sznurków i lin skręcanych w Polsce.

Ponad cztery dekady ciągłych inwestycji w rozwój technologiczny oraz najwyższej jakości produkty, pozwoliły stworzyć firmę o niepodważalnej renomie, która dziś cieszy się dużym zaufaniem klientów. Na tym ostatnim zależy nam najbardziej – z myślą o naszych odbiorcach podążamy ścieżką innowacji, by podnosić jakość oferowanych przez nas produktów. Produkcja całej oferty odbywa się w Bukownie w województwie małopolskim, zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów BRC. Do naszej produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, wyłącznie od największych producentów przędz spełniających najwyższe standardy jakości. 

Produkty Grzanpol – producenta sznurków, nici, wstążek, worków i tkanin

W naszą firmę wpisany jest stały rozwój. Jako producent nici i producent sznurków postanowiliśmy zadbać o większą dostępność naszych produktów. Aby zapewnić go szerszemu gronu potencjalnych klientów, postanowiliśmy założyć sklep internetowy. Dzięki niemu wszelkie produkowane przez nas wyroby są dostępne na wyciągnięcie ręki. Stworzyliśmy nasz sklep tak, aby poruszanie się po nim było intuicyjne, a znalezienie poszukiwanego produktu nie stanowiło problemu. Naturalne materiały to nasza pasja, dlatego na naszej stronie oprócz bogatego asortymentu znajdują się również inspiracje i porady związane z wykorzystaniem produktów. Można dowiedzieć się, jak zrobić makramę, a także zapoznać się z właściwościami oferowanych przez nas produktów. Wiemy o nich naprawdę dużo i chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Grzanpol – czołowy producent nici naturalnych

Jako producent nici i producent sznurków z uwagą przyglądamy się trendom w branży, a także potrzebom klientów. Z dużą uważnością spoglądamy również na kwestie środowiskowe. Dostrzegamy w społeczeństwie coraz większą potrzebę stosowania naturalnych materiałów w różnych branżach. Jest to spowodowane przede wszystkim względami ekologicznymi, ale także nie bez znaczenia jest estetyka. Biodegradowalne tkaniny takie jak juta, len czy sizal stanowią podstawę naszej produkcji. Dostrzegamy, jaką wartością są liny i sznurki przyjazne środowisku. Polecamy ich zastosowanie nie tylko w branży rękodzielniczej, ogrodniczej czy rolnictwie, w których panuje moda na materiały eko, ale również w przemyśle, budownictwie i transporcie – branżach, w których trend ekologiczny stawia pierwsze kroki.

Nasza firma powstała z marzeń, ciężkiej pracy i pasji, a rozwija się dzięki wszystkim ludziom, którzy ją tworzą.

usp

Nasz zespół liczy

60 specjalistów
usp

Dziennie wytwarzamy

4000 kg sznurka
usp

Zaufało nam już ponad

2000 Klientów
usp

Posiadamy ponad

40 lat doświadczenia